Συνάντηση εργασίας στο Δημαρχείο με κεντρικό θέμα τα νέα κοιμητήρια καθώς η δρομολόγηση υλοποίησης του συγκεκριμένου έργου αποτελεί πρώτη προτεραιότητα της Δημοτικής Αρχής, πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκευής 9 Φεβρουαρίου 2024, με επικεφαλής τον Δήμαρχο Κοζάνης Γιάννη Κοκκαλιάρη, παρουσία όλων των εμπλεκόμενων Αντιδημάρχων και υπηρεσιακών στελεχών του Δήμου και της ΑΝΚΟ.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/1707487941413-1024x461.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/1707485465288-1024x594.jpg)
Γραφείο Τύπου
Δήμου Κοζάνης