“Βούλιαξε” από κόσμο η Καρυδίτσα στη μεγάλη δημοτική βραδιά του Σαββάτου.
Στην εκδήλωση συμμετείχαν τα χορευτικά Σύνδεσμος Γραμμάτων και Τεχνών Ν. Κοζάνης και Πολιτιστικός Σύλλογος Γαλάτειας – “Παραολυμπιονίκη Ζαχαρία Φωστηρά”.
Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στους διοργανωτές για την άψογη αυτή εκδήλωση… Στο Γιάννη Γριβα με την ορχήστρα του,με αποτέλεσμα να γεμίσει το εξωκλήσι της Αγίας Παρασκευής στην Καρυδίτσα.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/Ghmaonpl-1024x771.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/wzs0w5_D-1024x771.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/bJOhQmbN-1024x771.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/3bwHVjjX-1024x771.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/4b6IMCtT-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/7lFE6RGZ-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/tqrQkDzd-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/ExoO3smp-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/9SQyS3Ba-1024x771.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/6pdzbjBW-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/R29IVOzV-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/ZddCSaU-768x1024.jpg)