Η ολοκλήρωση μιας πορείας την Τρίτη 9.4.2024, μετά από οκτώ αγώνες η ήττα από έναν δυνατό αντίπαλο. Η ομάδα του 3ου ΓΕΛ έδωσε τους εξής αγώνες εναντίον : 1ου ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1, 1ου ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 6-1, 2ου ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-0, ΕΠΑΛ ΣΕΡΒΙΩΝ 5-0, ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 5-0, ΓΕΛ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 6-2, ΕΠΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 6-3,1ου ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4-1, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΚΟΛΕΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1-3 .Πρώτος σκόρερ ο Δημ. Παπαζήσης με δεκαεπτά γκολ. Συγχαρητήρια στα παιδιά πρώτα για το ήθος τους. Να είναι πάντα γεροί και τυχεροί στη ζωή τους.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/438095624_960438272751570_4369046140167597939_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/437485116_960438212751576_3951092802662572095_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/438160385_960437856084945_2902511852769414721_n-1024x599.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/438082955_960438342751563_5521547067035085282_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/438101315_960438929418171_4836590551357912643_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/437408953_960438886084842_1743289882774082434_n-1024x768.jpg)