Σας προσκαλούμε, το Σάββατο της Μικρής Αποκριάς 9 Μαρτίου 2024, στο οικογενειακό κέντρο “DOUFAS DE LUXE MUSIC HALL” που βρίσκεται στο 7ο χιλιόμετρο της εθνικής οδού Κοζάνης – Πτολεμαΐδας(πρώην Μακεδονία Παλλάς), στον ετήσιο χορό του Πολιτιστικού – Λαογραφικού Συλλόγου Κοζάνης και Φανού «Η Κόζιανη».
Στο χορό μας, θα γλεντήσουμε με την ορχήστρα παραδοσιακής μουσικής «Λόζιος και Ανακατωσιά» του Γιάννη Γρίβα, ενώ στο τραγούδι θα είναι ο Στέλλιος Παπαδήμoς και ο Θωμάς Γρηγορόπουλος.
Σας περιμένουμε για να περάσουμε μία αξέχαστη αποκριάτικη βραδιά.
Ώρα έναρξης 21.00 μ.μ
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/429041623_693616609366268_3118834861834859438_n-1-1024x482.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/428992430_3789915387995772_5017795793912035806_n-693x1024.jpg)