“Γιορτή της σημαίας” και κατάθεση στεφάνων των σχολείων της Κοζάνης για την 25η Μαρτίου πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής στην Κεντρική πλατεία της Κοζάνης. Παραμονή εορτασμού Εθνικής Επετείου και οι μαθητές, αποτίουν φόρο τιμής στους πεσόντες.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ