Βαριά και θλιβερή η είδηση ότι η αγαπητή μας φίλη, συγχωριανή και πρόεδρος του συλλόγου Διλοφιτών Ζωή Τσαρσιώτου έφυγε τόσο πρόωρα από κοντά μας. Θα είναι πάντα ζωντανή στη μνήμη των Διλοφιτών. Η Εξόδιος Ακολουθία θα τελεστεί την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου στις 10.00 π.μ. στον Ι.Ν. Ευαγγελισμού της Θεοτόκου, Καραμπουρνάκι Θεσσαλονίκης. Η ταφή θα πραγματοποιηθεί στο πολυαγαπημένο της Δίλοφο μετά τις 14.00.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240221_174022.jpg)
Φανταστικό πλάσμα όλο αγαπη