“Άγιο” είχε ο Αντιδήμαρχος Βοΐου Βασίλης Ώττας την Τετάρτη το μεσημέρι.
Ενώ κινούνταν στην παλιά Εθνική οδό κοντά στη ΜΑΒΙΖ, μαζί με υπάλληλο του Δήμου Βοΐου, έπεσε μέσα στο δρόμο ένα λευκάδι και κατάφερε να φρενάρει μόλις δύο μέτρα πριν τη σύγκρουση.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ