![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/syntaxiouxoi_deh_logo-1.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου σας καλεί σε Γενική Συνέλευση την Παρασκευή στις 12/4/2024 και ώρα 6:00 μ. μ. στην Αίθουσα του Εργατικού Κέντρου Κοζάνης οδός Ζαφειράκη αρ. 4.
Με τα παρακάτω θέματα:
1) Τροποποίηση Καταστατικού
2) Ενημέρωση – Απολογισμός
3) Οικονομικά
4) Προγραμματισμός δράσεων.
Εάν δεν υπάρξει απαρτία η Τέταρτη και Τελική Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί στις 15/04/2024 ημέρα Δευτέρα στον ίδιο χώρο την ίδια ώρα και με τα ίδια θέματα.