Στην λαϊκή αγορά της πόλης της Κοζάνης βρέθηκε η υποψήφια Ευρωβουλεύτρια του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Δώρα Αυγέρη, το πρωί του Σαββάτου 11-5-2024, συνομίλησε με τους παραγωγούς-πωλητές της λαϊκής και με τον κόσμο που έκανε τις αγορές του.
Ανέδειξε την ακρίβεια του πρωθυπουργού και ανέπτυξε τις πρωτοβουλίες που θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ στη νέα Ευρωβουλή για την πρωτογενή παραγωγή και την προστασία του αγροτικού κόσμου.
Θα ακολουθήσει επίσκεψη στον Δήμαρχο Κοζάνης κο Κοκkαλιάρη και συνάντηση με φίλους στο RestoBar.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/441103374_750762360567282_4083508590548060937_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/441120012_1103073144102920_3101364190959208062_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/437127369_1191029182326708_6112156232577765683_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/441101460_414796868113380_287209295934297719_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/441136848_962717445386755_5928991002366820469_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/441126975_3856076138053027_782965403637509570_n-768x1024.jpg)
ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
ΝΕ ΠΕ Κοζάνης