Στα χωριά της Δημοτικής Ενότητας Ελλησπόντου βρέθηκε ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων Κώστας Βόμβας, μαζί με τον Αντιδήμαρχο Ελλησπόντου-Δημητρίου Υψηλάντη Νεκτάριο Ελευθεριάδη, όπου συναντήθηκαν με Προέδρους Κοινοτήτων της ευρύτερης περιοχής, για έργα μικρής κλίμακας που σχεδιάζονται και υλοποιούνται από τη Δημοτική Αρχή.
Στόχος των παρεμβάσεων είναι η ολική ανάπλαση και ουσιαστική αναβάθμιση κοινόχρηστων χώρων, βελτιώνοντας εμπράκτως την καθημερινότητα και την ποιότητα ζωής των συνδημοτών μας.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/picgeniko.png)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_143220-1024x600.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_143205-1024x461.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_135630-1024x514.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_1353421-1024x517.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_123338-1024x600.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_115517-1024x461.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_110856-1024x638.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240312_110144-1024x461.jpg)