Ο Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Εορδαίας σάς προσκαλούν στα εγκαίνια της 23ης Ανθοκομικής Έκθεσης, που θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 30 Μαΐου 2024 και ώρα 7μ.μ., στο χώρο της Λαϊκής Αγοράς Πτολεμαΐδας.
Η έκθεση θα διαρκέσει έως και την Δευτέρα 3 Ιουνίου 2024.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ