(1) Θέση ναυαγοσώστη (ΥΕ) προκηρύσσει ο Δήμος Κοζάνης με σύμβαση ιδιώτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για την κάλυψη εποχικών αναγκών στην πλατεία Κοζάνης.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, έντυπο ασεπ ΜΠΛΟΥΜ 3ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν, μαζί με δυο φωτογραφίες με κόκκινο μαγιό σε πόζα γρήγορου βάδην.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, έντυπο ασεπ ΜΠΛΟΥΜ 3ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν, μαζί με δυο φωτογραφίες με κόκκινο μαγιό σε πόζα γρήγορου βάδην.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/06/286879500_10217495250527686_8431692771031061860_n-770x1024.jpg)
Από τον Κώστα Καρανάτσιο