Συνάντηση με όλους τους διευθυντές των Σχολείων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης είχε το μεσημέρι της Παρασκευής ο δήμαρχος Κοζάνης Γιάννης Κοκκαλιάρης, με αντικείμενο συζήτηση θέματα όπως Κοβεντάρειο η συνεργασία με τις Υπηρεσίες του Δήμου, η ασφάλεια, η καθαριότητα, οι επιχορηγήσεις από τη Σχολική Επιτροπή, και οι ενεργειακές αναβαθμίσεις
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_802380528319298-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_921962409304868-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_1847526459018178-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_756468163051516-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_369214235842517-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_375474215095294-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_765306128275028-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_268935402741239-1024x768.jpeg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_916356246477906-1024x768.jpeg)
Μιμήθηκε τον Μαλουτα. Ο πρώην δήμαρχος το έκανε πέρυσι με επιτυχία και καλό είναι να συνεχιστεί.