Αντιδήμαρχος ή εργαζόμενος του Δήμου Κοζάνης “ψώνιζε” το πρωί της Παρασκευής από γνωστό σούπερ μάρκετ με το υπηρεσιακό όχημα;
Το ερώτημα παραμένει ακόμη αναπάντητο, καθώς δεν κατέστη δυνατόν να μάθουμε περισσότερα, μετά τη φωτογραφία που μας έστειλε αναγνώστρια του Kozanimedia.
Το εν λόγω υπηρεσιακό όχημα του Δήμου Κοζάνης, όπως βλέπετε, είναι σταθμευμένο στο parking του σούπερ μάρκετ “Lidl”, με τον/την οδηγό του να βρήκε την…ευκαιρία για “ψώνια”.
Μπορεί να είδε κάποια προσφορά, πάντως, και να έσπευσε εν ώρα εργασίας ή υπηρεσίας ή…καθηκόντων να κάνει τις αγορές του/της, με το όχημα που χορηγεί αποκλειστικά και μόνο για υπηρεσιακές μετακινήσεις ο Δήμος.
ΠΑΝ.