Διαμαρτυρία αναγνώστη για τα σκουπίδια στην παιδική χαρά στην Αγία Παρασκευή Κοζάνης: “Απαράδεκτη η κατάσταση με τα σκουπίδια στην παιδική χαρά στην ανηφόρα για Αγία Παρασκευή. Υπάρχουν 2 κάδοι σκουπιδιών ΜΕΣΑ στην παιδική χαρά” ανέφερε χαρακτηριστικά.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ