Σε χαλαρό κλίμα και με καλή διάθεση πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση του Γιώργου Αμανατίδη με τους 21 εκλεγμένους της “Συμμαχίας για την Ανάπτυξη”. Το απόγευμα της Τρίτης ο νεοεκλεγείς περιφερειάρχης μίλησε στους εκλεγμένους για το Περιφερειακό Συμβούλιο στο ξενοδοχείο “Αλιάκμων”.
Χαρακτηριστικά σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ανέφερε:
“ Συνάντηση εργασίας με τους 21 εκλεγμένους της #Συμμαχία_για_την_Ανάπτυξη στο νέο Περιφερειακό Συμβούλιο.
![🔷️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f536.png)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/395896970_153397984523920_7753337930298986182_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396502524_153397961190589_2674461455695931754_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396717859_153397924523926_3424800222503840683_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396530054_153397897857262_578579817544573583_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396718838_153397641190621_7131979877517879646_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396380427_153397601190625_7078608468810053789_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396544031_153397551190630_1923304910819001160_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/369781365_153397511190634_527311959663214939_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396527331_153397411190644_5486205704399040049_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396527012_153397401190645_3742663425890983884_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396530944_153397361190649_8426416970095366250_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396524711_153397334523985_452615661356894025_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/396689017_153397237857328_3545109810134280341_n.jpg)