Εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας διοργάνωσε το βράδυ της Τετάρτης στον γεμάτο κόσμο ημιώροφο του “Le Roi” η παράταξη της “Ενότητας’ και του Λάζαρου Μαλούτα, ο οποίος στο χαιρετισμό του άφησε πολλές…αιχμές για τον νεοεκλεγέντα δήμαρχο Γιάννη Κοκκαλιάρη σχετικά με μια σειρά θεμάτων, ενώ υπεραμύνθηκε του έργου της προηγούμενης δημοτικής αρχής.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/418066306_398312492718627_7141994291247597531_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/417619090_1839411243147395_8654224194728142948_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/418527745_761870705821486_5319387602625835797_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/418201214_1520239652092406_9138124166236696240_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/417538133_399304009124879_7626054840500490570_n-1024x768.jpg)
Δείτε το βίντεο μέσα από το Top Channel:
Δεν τους αλλαξατε γιατι δεν τους αλλαξε ο Ιωαννιδης που τους βρηκε απο εσας. Μια χαρα Μαλουταιοι ηταν και ειναι. !!!!
Σπάνια απαντώ πλέον. Δεν είναι έτσι, άλλαξε η πιο βασική και κομβική. Η Τεχνική Υπηρεσία. Και τα Οικονομικά.