Ο αντιπεριφερειάρχης Τεχνικών Έργων Χάρης Γκοβεδάρος, μαζί με την υποψήφια βουλευτή της ΝΔ και νυν συνεργάτη του περιφερειάρχη Γιώργου Αμανατίδη Ευλαμπία Πρώιου, βρέθηκαν το μεσημέρι στο μπλόκο των αγροτών που έχει στηθεί έξω από την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ