Kozanimedia-Πετρανά: Με μεγάλη επιτυχία η θεατρική παράσταση “Η Ευχή” -Από τα παιδιά του χωριού με τη συνεργασία Τοπικής Κοινότητας και Συλλόγου Γονέων-Βίντεο και φωτογραφίες
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων των Πετρανών η θεατρική παράσταση “Η Ευχή”, από τα παιδιά του χωριού και με τη συνεργασία της εκεί δραστήριας Τοπικής Κοινότητας και του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ
Μπράβο σε όλους σας είστε άξιο χωριό και συγχαρητήρια στον πρόεδρο σας
Μπράβο σας και συγχαρητήρια στην μικρή σκηνοθέτη..!!!!