Πρωταθλητής Π.Ε. Κοζάνης αναδείχθηκε σήμερα το 4ο ΓΕΛ Κοζάνης, που κέρδισε το 1ο ΓΕΛ Πτολεμαϊδας στον τελικό του σχολικού πρωταθλήματος μπάσκετ με 58-32.
Ο τελικός διεξήχθη στο ΔΑΚ Κοζάνης, παρουσία δεκάδων παιδιών από τα δυο σχολεία, καθώς και γονέων μαθητών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ