Με μια λιτή ανάρτηση στο Facebook ο δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς αναφέρθηκε στη μεγάλη και υπέροχη γιορτή για τη φωταγώγηση του χριστουγεννιάτικου δέντρου, η οποία πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής, παράλληλα με τη “Λευκή Νύχτα” του Εμπορικού Συλλόγου.
“Απλά ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!!
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΜΟΥ
” γράφει ο δήμαρχος Εορδαίας, δίνοντας στη δημοσιότητα και εντυπωσιακές φωτογραφίες από drone για την επιτυχημένη αυτή βραδιά:
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/12/318378365_533826235083930_3128646097556980346_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/12/318409043_1352612188901717_2832034142848593560_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/12/317680030_1291235448329249_3859967228985881528_n.jpg)