Στο “Strada” στην Κοζάνη γευμάτισε ο Σάκης Ρουβάς την Πέμπτη, μάλιστα το γνωστό εστιατόριο αποτελεί συχνή επιλογή για τον γνωστό καλλιτέχνη. Σε ανάρτησή του εστιατορίου αναφέρεται: strada_restaurant “Για ακόμη μια φορά ο Σάκης Ρουβάς επέλεξε το εστιατόριο μας να γευματίσει!!
Τον ευχαριστούμε για την συνεχόμενη τιμή και επιλογή του!!!”
Τον ευχαριστούμε για την συνεχόμενη τιμή και επιλογή του!!!”
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/01/rouvas-strada.jpg)
ελπίζω μόνο να μη μας χρέωσε πάλι καμιά 200άρα χιλιάρικα.
Οχι.!!!! Ηρθε να τα επενδυσει σε φωτοβολταικα.!!!!