Μετά την κατάκτηση του τίτλου Mrs Greece 2021 η Χάρις Αλευρά ανάρτησε το παρακάτω κείμενο εκφράζοντας τα συναισθήματά της:
“Δεν θέλω να γίνω γραφική και να γράψω ότι «το ονειρευόμουν από μικρή» , «κοιταζόμουν στον καθρέφτη και έβλεπα να φοράω στέμμα ομορφιάς» . Μπορώ να πω με σιγουριά όμως ότι πάντα στη ζωή μου κοιταζόμουν στον καθρέφτη και έβλεπα μια νικήτρια ! Νικήτριες είμαστε όλες, η κάθε μια στους μικρούς καθημερινούς αγώνες που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε !
Με τη σειρά μου θα πω πως νιώθω περήφανη που θα εκπροσωπήσω τη χώρα μας στο @mrseuropeofficial .
Επίσημα Mrs Greece 2021
“
![👑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t41/1.5/16/1f451.png)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2021/10/xaris-aleura2.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2021/10/xaris-aleura1.jpg)
Της πρόσεχα κάποια στιγμή το μπουφάν, όταν πήγε για σφηνάκια.
So proud!!