Φωτιά πήρε η φάτνη του Δήμου Αμυνταίου στην πλατεία Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης σήμερα τα ξημερώματα όπως ανέφερε σε ανάρτησή της η Βίβιαν Ευαγγέλου Μισιρλή στην οποία δημοσίευσε και τις παρακάτω φωτοαγρφαίες. Μάλιστα στην εν λόγω ανάρτηση έγραφε χαρακτηριστικά:
“Φωτιά πήρε η φάτνη του Δήμου Αμυνταίου στην πλατεία Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης σήμερα τα ξημερώματα, για άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία.
Η φωτιά κατασβέστηκε χάρη στην άμεση επέμβαση των υπαλλήλων του coffee island και του Mikel”
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2021/12/amuntaio-fatni2.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2021/12/amuntaio-fatni3.jpg)