“Χαράλαμπος Ταϊγανίδης” προς τιμή του Παραολυμπιονίκη από τον Πολύμυλο Κοζάνης θα ονομαστεί το κολυμβητήριο Κοζάνης μετά από εισήγηση της Νούλας Τουμπουλίδου. Μάλιστα η αντιδήμαρχος αναφέρθηκε στε εργά που βρίσκονται σε εξέλιξη μεταξύ αυτών και στο κολυμβητήριο.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ