Aρκετός κόσμος βρέθηκε το βράδυ της Δευτέρας στην κεντρική εκδήλωση του ΚΚΕ, ενόψει των ευρωεκλογών της Κυριακής, η οποία πραγματοποιήθηκε μπροστά από το δημαρχείο Κοζάνης.
Ομιλήτριες ήταν η υποψήφια ευρωβουλευτής του ΚΚΕ Τίνα Κουζιάκη και το μέλος του Π.Γ. της Κ.Ε. του ΚΚΕ Θεανω Καπέτη.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ
Τι αρκετός; Οι ίδιοι και οι ίδιοι.