Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στον σύλλογο Α.Μ.Σ. Ελιμειακός Κερασιάς για την άψογη και άρτια διοργάνωση του 9ου αγώνα δρόμου ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΊΑ που πραγματοποιήθηκε σήμερα στην πλατεία της Κερασιας Κοζάνης. Ο υποψήφιος Δήμαρχος του δήμου Κοζάνης και επικεφαλής του συνδυασμού Μαζί για την Κοζάνη Γιάννης Κοκκαλιάρης μαζί με ομάδα υποψήφιων δημοτικών συμβούλων παραβρέθηκε στην εκδήλωση. Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/351481821_3094878654146511_2876892049547292504_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/352131161_3094878697479840_4374513225955692274_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/353033948_3094878757479834_8471995831219071595_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/351145849_3094878784146498_5305024494576305133_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/352661097_3094878834146493_6252140020418104471_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/351523650_3094878877479822_5637353241778155082_n.jpg)
Δεν έτρεξε όμως, μόνο πήγε! χαχαχα
Δεν θα μπορούσε ο Μαλούτας έστειλε το Γιάννη.
Αφού είναι “μαζί” για την Κοζάνη.
χειραψίες γιατί; είναι επίσημος ή εκλεγμένος;
ή πάλι για τα ψηφαλακια και για να δείξει;;;;;